Një stuhi e fortë goditi zonën e Ano Glyfada në mesditë, si dhe një pjesë të madhe të periferive jugore dhe juglindore të Greqisë.

Shiu i fortë ishte i shkurtër, por i aftë të shkaktonte probleme, kryesisht në lëvizjen e automjeteve. Deri më tani nuk flitet për persona të lënduar.

Për më tepër shihni videon e publikuar në mediat greke.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: