Gazetari Ergys Gjençaj ka raportuar një detaj të ri nga tërheqja e befasishme e Musa Ulqinit nga kandidimi për PS.

Mësohet se Ulqini nuk ka pranuar propozimin e Ramës për të qenë në pjesën e poshtme të listës në Elbasan.

Ulqini nuk do të ishte në një pjesë të sigurt në renditjen e listës, dhe për këtë arsye besohet të ketë refuzuar ofertën e Ramës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb