GOLEM

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi ka ndjekur nga afër situatën në zonën turistike në Golem. Ai theksoi se po monitoron të gjitha hotelet, ndërsa shtoi se vizitorët e huaj vijojnë të qëndrojnë pa frikë, sepse siç theksoi ai, situata dhe faza më e vështirë ka kaluar.

“Jemi në terren dhe po monitorojmë situatën. Ka pasur një panik dhe për këtë panik jemi këtu dhe faza e parë dhe e rrezikshme ka kaluar”-tha ai.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: