KRETE

Një tërmet me magnitudë 4.3 ballë Righter është regjistruar sot në orën 19:40 minuta në Greqi.

Tërmeti ka rënë 116 kilometra në jug të Agios Nikolaos, raportojnë mediat helene.

Tërmeti ka pasur një thellësi fokale prej 2 kilometrash.

Lëkundja e parë pasoi nga një tjetër, me magnitudë 4.2 ballë Righter.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: