Indonezia është goditur nga një tërmet me magnitudë 6.5 të shkallës Rihter.

Sipas Institutit Sizmiologjik Euro-Mesdhetar, tërmeti u regjistrua me një thellësi prej 65 km.

Indonezi

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: