Një tjetër i pajetë është nxjerrë nga rrënojat në Thumanë. Forcat e kërkim-shpëtimit kanë nxjerrë mëngjesin e sotëm trupin e pajetë të 32-vjeçarit Klement Çupi. Ndërkohë nën rrënoja ndodhet edhe babai i tij.

Gjatë gjithë natës është punuar për të gjetur të mbijetuar dhe viktima që ndodhen ende nën rrënojat e godinave të shembura për shkak të tërmetit si në Durrës ashtu edhe në Thumanë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: