TIRANE

Frika per nje tjeter termet te fuqishem si ai I nje dite me pare ka detyruar banoret te braktisin banesat e tyre . Pas perhapjes me shpejtesi te lajmit per nje parashikim te nje termeti qytetare te shumte kane mbushur rruget t perfshire nga paniku i lekundjeve te tjera te fuqishme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: