Presidenti i Republikës Ilir Meta është nisur drejt qytetit të Durrësit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit.

Burime per “BalkanWeb” thane se kreu i shtetit do te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje takim me Prefektin Roland Nasto per t’u njohur ne detaje me pasojat qe shkaktoi tërmeti.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb