6 javë larg fushave Periudhë aspak e mirë për Ullian Kordeiron, anësorin brazilian të Kukësit, që pas penalltisë së humbur ndaj Teutës, po kalon një telash fizik. Ulliam Kordeiro ka pësuar një frakturë në dorën e djathtë dhe i është dashur të ndërhyjë në të.

Koha e rikuperiminit?

Brazil
Brazil

Katër deri në gjashtë javë. Ai ka njoftuar në “Facebook” për situatën e tij: “Për fat të keq, une nuk do të luaj për 4-6 javë për shkak të një frakture në dorë. Luajta 3 ndeshjet e fundit me dorën e dëmtuar dhe gjërat u përkeqësuan. Më vjen shumë keq për këtë, por këto ndodhin në futboll. Do të përqëndrohem te periduha e rikuperimit dhe do të kthehem më i fortë”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: