Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale së fundmi.

Ajo aktualisht ndodhet me pushime, e nga atje nuk kanë munguar fotot provokuese. Së fundmi, Enca ka publikuar në “Instagram” foto ku shihet me bikini të zeza, teksa pozon pranë detit.

Në njërën nga fotot ajo vendos në pah vithet e bëshme. Kujtojmë se në postimin e disa ditëve më parë, Enca tha se nuk do të postonte më me bikini dhe se foto që kishte publikuar do të ishte e fundit për këtë verë në këtë lloj forme.

Mirëpo duket se këngëtarja se ka mbajtur fjalën pasi edhe fotot e fundit, në pah kanë trupin e saj të lakmueshëm nga fansat.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb