Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, gjatë ditës së sotme ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovë, ku e ka dekoruar me Urdhrin e Pavarësisë.

Thaçi ka thënë se është gjithmonë mirënjohës ndaj Bashkësisë Islame.

“Në natën e madhe të Kurban Bajramit, Bashkësinë Islame të Kosovës e dekorova me Urdhrin e Pavarësisë, për kontribut të lartë për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës. Gjithmonë mirënjohës”, ka shkruar ai në Facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: