Një tragjedi e rëndë ka ndodhur këtë të diel në SHBA, me protagonist yllin e NBA Kobe Bryant.

Mediat amerikane bëjnë me dije se në këtë aksident tragjik ka ndërruar jetë edhe vajza e Kobe Bryant.  Edhe ajo ishte e pranishme në helikopter, kur mjeti u rrëzua.

Tragjedia shtohet edhe më shumë, ndërsa e bija e legjendës së basketbollit Ginna ishte vetëm 13 vjeçe.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb