Theo Hernandez ishte një nga më të mirët në fushë dje për Milanin, në atë fitore 4-2 ndaj Udinesen. Mbrojtësi, përvecc se bëri një paraqitje të mirë, realizoi edhe gol.

Nëse Theo shkëlqen në fushë, jashtë saj të njëjtën gjë bën edhe partnerja e tij. Së fundmi, Zoe Cristofoli ka bërë një postim të nxehtë në rrjetet sociale. Cristofoli shihet teksa relaksohet buzë detit dhe shfaqet me bikini në formë të shkëlqyer. “Një jetë në bikini” – shkruan bukuroshja te përshkrimi i fotos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZOE (@zoe_cristofoli)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: