Bayern Munich ka vendosur të gjobis Jerome Boateng, i cili të martën, pa lejen e klubit, theu rregullat e vendosura si pasoj e emergjencës nga Covid-19 duke dale në rrugët e qytetit.

Boa
Boa

Mbrojtësi gjerman u përfshi gjithashtu në një aksident me makinë atë ditë, fatmirësisht pa pasoja por që tërhoqi vëmendjen e të gjithë mediave. Klubi bavarez edhe në këtë rast mbetet unik, teksa ka vendosur që gjoba ndaj Boateng të shkoj për spitalin e qytetit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb