LEZHA

Xhaxhai i Aldi Ramës, Baki Rama është lënë në arrest me burg. Ai ishte në arrest shtëpi teksa e kishte thyer masën për t’u interesuar për nipin e tij dhe për të tërhequr trupin e pajetë.

Nga ana tjetër në Gjykatë janë paraqitur dhe dy të rinjtë e ndaluar, Armando Marku dhe Kristian Sherri që ishin shoqërues të 21-vjeçarit Aldi Rama ditën kur ky i fundit vrau nënkomisarin Saimir Hoxha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb