Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj përmes një statusi në “Tëitter” ka reaguar pas deklaratës së Ambasadës Amerikane në Tiranë.


Lleshaj përdor frazën e njohur “Dielli i Shqipërisë lind andej nga perëndon”. Ai shton se deklarata e SHBA është një kontribut tjetër për të mbështetur një të ardhme të palëkundur euroatlantike të Shqipërisë.


Postimi i Lleshajt:


Dielli i Shqipërisë lind andej nga perëndon. Deklarata e SHBA është një kontribut tjetër për të mbështetur një të ardhme të palëkundur euroatlantike të Shqipërisë ????

?

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb