Një ngjarje e rëndë ka tronditur këtë të hënë Selanikun, ku nënë e bir janë gjetur pa jetë brenda makinës së tyre të fundosur në det.

Mediat greke raportojnë se bëhet fjalë për një 50-vjeçar dhe një 7-vjeçare, të cilët janë gjetur të lidhur me litar në timonin e makinës. Po ashtu në pjesën e pasme të makinës, janë gjetur disa thasë me rërë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes makabre.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb