BRITANI

Teksa vendi po vuan nga COVID-19, Policia e Londrës në Angli nuk ka falur qytetarët që kanë shkelur masat parandaluese duke arrestuar 4 mijë persona vetëm sot.

Policia e Londrës ka thënë se masat kanë lënë hapësirë edhe për abuzues por që janë parandaluar duke u arrestuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb