TIRANE

Rudina Dembacaj vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes së mediave rozë sidmos mas marrëdhenies së saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Në një postim të fundit të moderatores, e cila publikoi një foto në makina, ka marrë disa komente jo të mira. Por si gjithmonë ajo i ka marrë me sportivitet dhe nuk ia përton ndjekësve duke i kthyer përgjigje.

“Jam full option me sinjale në pasqyrë!”– shkroi Rudina krah fotos. Dhe fraza e saj ka shkaktuar reagime tek disa prej komentuesve.

“Po çfarë full option aman. Ti je stok edhe shumë e përdorme, s’ja vlen fare,”– shkroi një ndjekës. Dhe moderatorja nuk ka qëndruar pa ia kthyer një përgjigje: “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh 🤣

Ndërsa një tjetër komentoi: “Po ke shumë km dhe nuk të ka përdorur një dorë kështu që s’bën fare 😉”
Po ashtu edhe këtë koment, Rudina e mori me shumë sportivitet duke shkruar: “Ehe”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb