Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se po vjen sezoni dhe populli do të flasë.

Në një konferencë për mediat, Berisha theksoi se Rama duhet t’u kthejë shqiptarëve 400 milionë eurot që i ka grabitur me çmimet dhe që ia jep klinetëve të tij.

“Po afrohet sezoni, dhe populli do flasë me Edi Ramën. Njerëzit nuk mund ti asgjësosh në këtë mënyrë. Ky në vend që t’u kthejë rreth 400 mln që u ka grabitur me çmime, ia jep klientelës së tij.”, tha Berisha.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: