Ashley Graham ka zbuluar se është shtatzënë me binjakë dhe askush nuk u trondit më shumë se ajo dhe i shoqi.

Modelja 33-vjeçare njoftoi më parë se ishte në pritje të një fëmije tjetër me burrin Justin Ervin, me çiftin tashmë prindër të djalit 19-muajsh Isaac Menelik, shkruan metro.co.uk.

Sidoqoftë, ajo që Ashley nuk e dinte është se ajo në fakt kishte dy fëmijë në bark.

Në një video në Instagram, çifti i martuar shihet duke qëndruar mbi dy teste shtatzënie të cilat dhanë rezultate pozitive.

“Unë mendoj se dy teste të konfirmuara do të thotë se jam shtatzënë,” tha Ashley pasi ndau një puthje festive me Justin.

Klipi tjetër tregon barkun e Ashley të lyer me xhel gjatë skanimit me ultratinguj ku ajo vëren dy figura të vogla në ekran.

“Unë mendoj se dy teste të konfirmuara do të thotë se jam shtatzënë,” tha Ashley pasi ndau një puthje festive me Justin.

Klipi tjetër tregon foshnjën e Ashley të lyer me xhel gjatë skanimit me ultratinguj ku ajo vëren dy figura të vogla në ekran.

‘A janë binjakë?’ Pyet ajo infermieren që konfirmoi lajmin e bukur.

Më pas e gjitha u konfirmua nga i shoqi, e të dy bashkë u përqafuan e u puthën për pritjen e ëmbël.

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb