TIRANË

Ish-kryeministri Sali Berisha zbuloi objektivin e opozitës pas kapërcimit të problemeve brenda saj.
Në një prononim për medias jashtë ambjenteve të kuvendit Berisha tha se veprim i opozitës, do të jetë një i vetëm, t’i presë biletën kësaj qeverie në arkivat e historisë.

“Propozimet dhe veprimet e opozitës, do të jetë t’i presë biletën kësaj qeverie në arkivat e historisë.”, ndërsa komentoi mbledhjen e grupit parlamentar të PD, zhvilluar para nisjes së seancës plenare.

“Ishte mbledhje normale me diskutime, ideja jonë është bashkimi në diversiteti, procesi i kapërcimit të pasojave po ecën shumë mirë.”- vijoi ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: