Luiz Ejlli është një emër mjaft i përfolur kohëve të fundit, pas hyrjes së tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Albania Vip. Edvin Murati ka bërë një postim në rrjetet sociale, publik ky që ka shkaktuar mjaft të qeshura. Në imazh ai shihet përkrah këngëtarit, bashkë me Altin Lalën, duke i vënë diçiturën “Miqtë e Luizit”.

Ish-sulmuesi i njohur, Skerdi Bejzade komentoi: “O Lushe, a jemi për BB vitin tjetër e? Lala tha hyjmë, gati jam”. Ish-lojtari kuqezi i ktheu direkt përgjigje pozitive: “Arusha, direkt”.

Whatsapp Image 2023 02 02 At 8.21.19 Pm (1)
Whatsapp Image 2023 02 02 At 8.21.19 Pm (1)
Whatsapp Image 2023 02 02 At 8.21.20 Pm
Whatsapp Image 2023 02 02 At 8.21.20 Pm

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb