Sërish thirrje “Rama ik” në stadiumet shqiptare. Pas rastit në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit kombëtar “Air Albania”, thirrjet janë përsëritur edhe në ndeshjen e djeshme në Korçë mes Skënderbeut dhe Tiranës.


Megjithëse të paktë, tifozët dëgjohen teksa bërtasin në kor “Rama ik” për disa çaste në pjesën e dytë të sfidës.Ndeshja përfundoi 2 me 1 për Skënderbeun, i cili ngjitet në kuotën e 20 pikëve dhe kap Bylisin në vendin e tretë, duke lënë pas shpine Tiranën me 19 pikë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb