“El Clasico” është triumfuar edhe njëherë nga Real Madrid, e cila mposhti Barcelonën në një “Camp Nou” të mbushur plot me rezultatin 1-2.

Por, duket se katalanasit nuk e kanë “kapërdirë” lehtë këtë humbje dhe të gjithë zhgënjimin e kanë shkarkuar te trajneri i ekipit, Koeman.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihen një grup tifozësh që i vërsulen Koeman, duke akuzuar holandezin për paraqitjet e dobëta në kampionat dhe Champions League.

Tashmë, Real Madrid udhëheq me 5 pikë më shumë se Barcelona, duke kryesuar e vetme La Liga-n.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb