Një tifoz shqiptar është marrë me ambulancë pranë Bulevardit. Gazetarja Aurora Golemi raporton për BalkanWeb se tifozi i skuadrës holandeze, mësohet se nuk është ndjerë mirë për shkak të konsumit të tepër të alkoolit.

Bluzat e bardha i kanë ardhur në ndihem menjëherë, duke e transportuar më pas drejt QSUT-së.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: