Timothee Salame dhe Kylie Jenner u panë duke shijuar një natë së bashku në New York City të premten, më 8 shtator.

Konkretisht, aktori 27-vjeçar dhe ylli 26-vjeçar i klanit Kardashian janë fotografuar të ulur pranë njëri-tjetrit në një darkë të organizuar nga stilisti Heder Ackermann dhe Augustin Bader.

Në një video të shpërndarë në Instagram nga stilistja e bizhuterive Gaia Reposi, aktori i “Dune” dhe influencuesja, të dy të veshur me të zeza, u panë të ulur krah për krah në një tavolinë dhe duke buzëqeshur ndërsa Akerman është ngritur në këmbë dhe po fliste.

Dalja e tyre e fundit vjen vetëm katër ditë pasi u konfirmua romanca e tyre dhe ata u panë duke u puthur dhe përkëdhelur në koncertin e Beyonce në Los Anxhelos të hënën (4 shtator). Thashethemet për lidhjen e tyre qarkullonin prej muajsh, por asgjë nuk është konfirmuar nga asnjëri.

Një javë para koncertit, ylli i realitetit u pa duke dalë nga rezidenca e Salameh në Beverly Hills, Kaliforni.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb