Tina Kunakey shfaqet e mrekullueshme me fustane me lule në fushatën e re publicitare të H&M që promovon bashkëpunimin mes stilistes kolumbiane Johanne Ortiz dhe firmës së njohur.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Koleksioni që është në shitje në dyqanet e H&M, ka copa me shumë lule dhe shumë ngjyra. Modelja francize shfaqet e mrekullueshme në këtë set fotografik të realizuar në Amerikën e jugut, ku jeton së bashku me bashkëshortin Vincent Cassel dhe vajzen e tyre të vogël.

Një lidhje shumë e fortë kjo e Kunakey me aktorin e njohur Vincent Cassel, që pavarësisht diferencës së madhe në moshë, ai 53 vjeç, ajo 23, shkon për mrekulli.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb