Dalja e parë familjare bëhet në Canne. Vincent Cassel dhe Tina Kunakey janë në festivalin e kinemasë dhe me to edhe e vogla Amazonie e lindur një muaj më parë.

Modelja franceze është shfaqur me një fustan të zi me lule të kuqe, teksa po shijonte një dreke në ambient të hapur, me bashkëshortin dhe të porsalindurën, ndërsa në tapetin e kuq ka zgjedhur një fustan të zi që i tregonte dekoltenë e saj shpërthyese.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb