Tetë muaj pasi është bërë nënë e të voglës Amazonia, ardhur në jetë nga martesa me aktorin Vincent Cassel, Tina Kunakey është më seksi se asnjëherë. Në fotot e fundit ajo shfaqet e shtrirë në një shtrat vetëm me një palë xhinse veshur, flokët kacurrele të lëshuara, poza joshëse duke treguar format e saj perfekte. Modelja 22 vjeçare shfaqet fare pa bluzë në Instagram duke ngjallur fantazinë e ndjekësve të saj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri


Tina zbavit gjithmonë fansat e saj me foto seksi dhe provokuese dhe edhe me këtë foto ku shfaqet me barkun poshtë, ajo nuk resht së shfaquri e veshur me pak rroba.


Tashmë më shumë se asnjëherë gjoksi i saj shpërthyes dhe format e saj janë protagoniste të fotove të saj social… për të gjithë admiruesit e saj që shtohen çdo ditë.


(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb