Birra Korça i është veshur sot Ditës së Verës në kryeqytet si aksesori më i bukur i kësaj dite, duke iu sjellë qytetarëve freski e atmosferë festive.

Stendat e Birrës Korça të vendosura në tre pika, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” dhe Liqeni Artificial kanë qenë të tejmbushura ditën e sotme nga qytetarët që e kanë zgjedhur ndër të tjerat për të kaluar disa minuta relaksi në festën e sotme duke hapur kështu zyrtarisht edhe sezonin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb