(foto ilustruese)

TIRANE- Autobusi i linjës së Unazës është përfshirë sot në një aksident automobilistik. Mësohet se autobusi me targë TR5718U është përplasur sot me një çiklomotor.

Policia bën me dije se, si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur drejtuesi i çiklomotorit. Të njejtat burime sqarojnë se drejtuesi është transportuar për në spital, ndërsa blutë e Tirnaës kanë nisur hetimet për ngjarjen.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: