TIRANË- Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Ibrahim Jemin Bytyçi, 37 vjeç, banues në Bathore pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij shtatzënë.

Arrestimi i tij u bë pas kallëzimit të bashkëshortes Z.B, 32 vjec, e cila deklaroi se është dhunuar nga bashkëshorti te sheshi “Rilindja”.

Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: