TIRANË

Era e fortë që ka kapluar jo vetëm kryeqytetin nuk ka kursyer as pemën e vitit të ri që ndodhet në sheshin Skënderbej.

Siç duket nga foto, pema ka përfunduar e gjitha përtokë prej erës së fortë që fryn prej disa orësh në Tiranë.

Ndërkohë bëhet me dije se nuk ka asnjë të lënduar nga rrëzimi i pemës së madhe e cila ka rënë në një moment kur poshtë saj nuk ka pasur kalimtarë.

Are
Are

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb