Këtë të enjte në afërsi të një kompleksi pallatesh në rrugën e Kavajës në, Tiranë është konstatuar një valixhe ngjyrë kafe.

Policia ka bërë verifikimet për valixhen e gjetur,. Uniformat blu bëjnë me dije se valixhja është hapur dhe se brenda saj kishte veshje.

Ndërkohë sipas pamjeve, rezulton se është harruar nga një zonjë.

Njoftimi: Në orën 12:20, në Rrugën e Kavajës, në afërsi të një kompleksi pallatesh, është konstatuar një valixhe ngjyrë kafe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e  rrethanave.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: