TIRANË- Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të moshuar pasi ka kryer veprime të turpshme me një të mitur. Burime nga policia bëjnë me dije se është arrestuar në flagrancë shtetasi Bardhyl Çaço, 68 vjeç, banues në Tiranë.

68-vjeçari ka kryer veprime të turpshme në hyrje të banesës së tij me të miturën shtetasen J. Sh., 13 vjeç, banuese në Tiranë.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb