Një makinë në levizje ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme në Tiranë.

Policia bën me dije se rreth ores 17:00, tek Kthesa e Kamzës, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues R. Gj, ku ka vetëm dëme materiale.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth ores 17:00, tek Kthesa e Kamzës, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues R. Gj, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: