Një lokal është përfshirë nga flakët në rrugën ‘Myslym Shyri’, rreth orës 23:25.

Mësohet se si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Shërbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Po vijon puna nga Grupi Hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb