TIRANË

Disa zona në kryeqytet do të mbesin pa energji elektrike pasi po kryhen punime në disa kabina. Sipas OSHEE-së në 18 dhe 19 qershor do të stakohet energjia me orare të zgjatura duke treguar edhe zonat që do të preken.

Njoftimi i OSHEE-së:

“Njoftim për abonentët Tiranë ? Për shkak të investimit që po kryhet për rikonstruksionin e disa kabinave në Tiranë, në datat 18-19 qershor do të stakohet energjia në këto intervale kohore?

?18 qershor/09:00-16:00

rruga “Mati Logoreci”, rruga “Myslym Keta”, rruga “Besim Fagu”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano” ✔️

?09:00-15:00

rruga e Dibres, rruga e Barikadave, rruga “Allaman Dervishi” pjeserisht, prane Ktheses se Kamzez.

?09:00-14:00

rruga “Muhamet GJollesha”, rruga e Kavajes pjeserisht, tek 21 DHjetori, rruga “Muhamet GJollesha”

?19 qershor/09:00-15:00

rruga “Gavril Pepo” në Yzberisht, rruga “Badhyl”, rruga “Demir Gashi” pjesërisht, rruga “4 Dëshmorët”, rruga “Thanas Ziko”, rruga “Odise Grillo”✔️

?09:30-15:00

rruga “Eshref Frashëri” pjesërisht, pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”, rruga “Petro Marko”✔”.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb