Tjetër aksident në Rrugën e Arbrit. Dy mjete të firmës së rrugës kanë rrëshqitur dhe kanë dalë nga rruga duke përfunduar në një baxho qumështi.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Murriz, ku ndodhet dhe aksi problematik i kësaj rruge, i kthyer në një pikë të zezë për aksidentet.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, teksa po punohet për largimin e mjeteve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb