Është nxjerrë i pajetë nga rrënojat e një ndërtese në Turqi, portieri i Jeni Malatjaspor, Ahmet Ejyp Tyrkaslan.

Teksa ishte shpallur që dje i zhdukur, trupi i të riut është gjetur sot.

Mësohet se futbollisti nuk ka mundur që t’i mbijetojë plagëve të marra. Kujtojmë se vijojnë kërkimet në rrënoja, me shpresën për të gjetur të mbijetuar.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb