Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se gjatë natës janë djegur 3 automjete, që ishin të parkuara.

Ngjarja ndodhi rreth orës 02:00, në lagjen “24 Maji”,

“Rreth orës 02:00, në lagjen “24 Maji”, ka rënë zjarr dhe janë djegur tre automjete të parkuara, në pronësi të shtetasve D. S, Z. K dhe Y. I.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: