Francezi plot humor, Gilles Bellatre risjell një video tjetër me personazh shqiptar. Aq shumë i kanë hyrë në zemër tifozat kuqezi francezit, sa ka mësuar cdo shprehje rutine nga jeta e përditshme e një shqiptari. Pas fitores me Rumaninë, humoristi francez publikon një tjetër video, ndryshe nga e para ku ironizonte gjysëm frëngjisht, e gjysëm shqip. Këtë radhë ai vjen komplet shqiptar me një skenar plot humor.

Sa mirë ka hyrë nën lëkurën e një shqiptari francezi? Gjykojeni ju në videon që shihni si më poshtë:
[fbvideo link=”https://www.facebook.com/708457275929605/videos/912663415508989/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: