Vijojnë të dalin pamje të tjera të së martës mbrëma në kryeqytetin shqiptar ku tifozët e Romës dhe Feyenoord krijuan një sërë incidentesh dhe u përplasën me policinë.

Ky është momenti kur një grup i madh huliganësh romanë janë përplasur me policinë në Tiranë mbrëmjen e djeshme. Qytetarët vrapojnë për të mos u kthyer në ‘efekt anësor’ të dhunës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb