Një ngjarje tronditëse është raportuar në Greqi. Një 33-vjeçar ka rrëmbyer ish-bashkëshorten, e ka dhunuar dhe më pas përdhunuar.

Mediat greke shkruajnë se 33-vjeçari shqiptar është shpallur në kërkim nga autoritetet greke.

33 – vjeçari ndaloi makinën në një rrugë të shkretë, ku e detyroi të zhvishej me kërcënime për jetën dhe për pak e dogji të gjallë, duke i vënë flakën flokëve me çakmakun e tij!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: