Tolgahan Sayışman ishte në Bebek të Turqisë, ku foli edhe për problemet që tërmeti në Turqi kishte shkaktuar tek bashkëshortja e tij.

Aktori tha se javën e parë të Ramazanit do të shkonte në zonat e prekura nga tërmeti. Ndërsa ishte në Bebek, Tolgahan është pyetur nëse kanë marrë ndonjë masë paraprake për tërmetin.

Aktori u përgjigj: “Edhe nëse shpëtoj familjen time, veten time, mendja ime do të jetë tek njerëzit që dua. Që nga tërmeti, gjendja psikologjike e gruas sime Almeda është përkeqësuar. Ajo dëshiron që unë të jem gjithmonë afër saj.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: