Tom Brady dhe Irina Shayk shijuan një takim romantik 48-orësh në Londër gjatë fundjavës, ku dyshja u pa duke u larguar veçmas nga i njëjti hotel.

Ylli i NFL dhe supermodelja 37-vjeçare, romanca e së cilës doli në dritë muajin e kaluar pasi Shayk kaloi një natë në shtëpinë e tij, e kaluan të dielën dhe të hënën së bashku në hotelin me pesë yje The Twenty Two në zonën Mayfair të Londër.

Brady u pa të dilte nga hoteli luksoz përmes një hyrje anësore në orën 7:20 të mëngjesit të së martës dhe duke u nisur nga kryeqyteti anglez.

Shaik u largua nga një hyrje anësore e veçantë pesë minuta më vonë. Brady kishte mbërritur në hotel në orët e para të mëngjesit të së dielës, në orën 2 të mëngjesit pasi kishte udhëtuar nga Birmingham në Londër të shtunën mbrëma.

Shaik u pa duke dalë nga hyrja e përparme e hotelit në orën 9:30 të së hënës, përpara se të kthehej sërish në orën 11:15.

Romanca e tyre doli për herë të parë në fund të muajit të kaluar kur fotografët i kapën duke u përqafuar në makinën e tij pasi kaluan natën së bashku.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb