TIRANE– Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka kujtuar 27-vjetorin e rrëzimit të regjimit komunist. Përmes një mesazhi në faqen e saj të ‘Facebook’-ut ish-deputetja e PD-së tha se pas 27 vitesh vendi është pa qeveri dhe opozitë.

“Pas 27 vitesh jemi pa qeverisje dhe pa opozite!”, shkruan Topalli.

Kujtojmë se shumë figura të Partisë Demokratike kujtuan këtë ditë të shënuar, që përkon me shembjen e regjimit të egërr komunist.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: