“Lexoj se paska probleme te natyrës ekonomike mes jete dhe klubit te Romes lidhur me te ardhmen time profesioniste.

Por, asgjë nuk është e vërtetë, pasi nuk kam folur për një argument te tille”. Kështu është shprehur kapiteni i ekipit te Romes, Francesco Totti, ne rrjetet sociale zyrtare.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: