Tradhtia në çift është një fenomen në rritje.

Më së shumti, ajo ndodh te burrat, por nuk janë të paktat rastet që dhe gratë bëhen pjesë e saj.

Në rrjete sociale është publikuar një video, me përmbledhjen e të gjitha tradhtive.

Reagimet si të burrave dhe grave janë natyrshëm të çuditshme, kur mësojnë se partneri apo partnerja janë në krahët e një tjetër femre.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: